The Somerset Toiletry Co

عملکرد ما:

کمپانی سامرست، طراحی،تولید و عرضه محصولات لوکس بهداشتی در سرتاسر جهان رابه عهده دارد. گروه طراحی این مجموعه ساعت های بسیاری را صرف هنرپردازی در زمینه بسته بندی محصولات نموده اند.

همه تلاش مجموعه سامرست به منظور انطباق این محصولات با فرمول غنی و با ارزش برگرفته از دانش مهندسین شیمی و رایحه آنها به همراه بسته بندی خاص می باشد.

کمپانی سامرست از ترکیبات کاملا طبیعی برای خلق این محصولات در بهترین استانداردها و کیفیت استفاده می کند وما تمام تلاشمان را به منظور تولید این محصولات طبق بهترین استانداردها بهره می گیریم وآنها را با معقولانه ترین قیمت به مردم عرضه کنیم.

داستان سامرست:

به طور خلاصه،ما دوستدار محصولات سامرست هستیم.

 دلیل شهرت این مجموعه محصولات بهداشتی از سبک کاملا کلاسیک تا نو آوری های شگفت انگیز و میراث بریتانیا می باشد.

آرزو و میل ما از ابتدای شکل گیری برند سامرست تا به امروز دچار تغییرنشده: بالا بودن کیفیت محصولات در کنار قیمت های مناسب و معقولانه،بسته بندی ظریف و زیبا ، رایحه های شگفت انگیز و فرمولاسیون مناسب به منظور مصرف بهینه محصولات.

هنگامیکه بحث بر سر محصولات بدن و حمام می باشد، همه ما به المان هایی از قبیل عقاید ، علایق شخصی و بودجه توجه می کنیم که سامرست کلیه ی این نیاز ها را درک می کند.

این کمپانی با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی ، فرمول دهی و فروش محصولات بدن و حمام با مشتریان زیاد رو به رو شده که حاصل آن درک این موضوع است که هر مشتری منحصر به فرد میباشد و به جست و جوی محصول خاص برای استفاده است.

در درجه نخست دیدگاه سامرست ، صداقت در فرمول محصولات و در کنار آن قیمت متناسب با ارزش محصول است و اطمینان داریم که مصرف کنندگان محصولات سامرست بهترین کیفیت متناسب با بودجه را استفاده می کنند.

نکته حائز اهمیت برای کمپانی سامرست: ساخت محصولات با بهترین کیفیت و بسته بندی مناسب می باشد.

بنابراین زمانیکه مشتریان ما یک محصول زیبا، ارگانیک ، گیاهی، خارق العاده و یا با هر ویژگی دیگر می خواهند، ما افتخار فرمولاسیون ، طراحی و بسته بندی این محصولات را متناسب با خواسته و سیلیقه آن ها را داریم.

این برند بزودی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت!

somerset-toiletry-bathbody-logo